Konferencje - V Hotel Warsaw
Konferencje

Konferencje

Nowoczesne centrum konferencyjne w Warszawie

Planujesz konferencję, szkolenie lub kameralne spotkanie biznesowe?

V Hotel Warsaw**** , zlokalizowany zaledwie 6 km od centrum stolicy, to najlepsze miejsce na wynajem sal konferencyjnych w Warszawie.

Razem tworzymy Twój sukces!

W naszych salach konferencyjnych zorganizujesz wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, warsztaty, kameralne spotkania biznesowe, eventy plenerowe.

Urzekający widok na panoramę Warszawy i doskonale wyciszone sale konferencyjne dają komfort pracy i pomagają skupić się na trudny szkoleniu.

Imprezy w plenerze – jedyne takie miejsce w Warszawie

Jako jeden z nielicznych hoteli w Warszawie, V Hotel Warsaw posiada możliwość organizacji imprez plenerowych, pikników czy biesiad przy grillu.

Nowoczesny namiot, podgrzewany w zimnych miesiącach, otoczony pięknym ogrodem znajduje się na tyłach hotelu, dzięki czemu oddalony jest od odgłosów miasta; 140 m2 przestrzeni to niezapomniane integracje, z wyśmienitym biesiadnym menu i muzyką na żywo.

Doznania kulinarne

O podniebienia naszych Gości dba niezawodny Szef Kuchni, który bazuje wyłącznie na świeżych sezonowych produktach i zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta, a każde danie podniesie prestiż spotkania.

Uroczyste kolacje, bankiety, jubileusze firmowe czy luźne biesiady – w V Hotel Warsaw organizujemy spotkania firmowe szyte na miarę.

Atrakcje dodatkowe

Ważnym elementem udanego szkolenia lub konferencji są atrakcje. Na aktywnych czeka doskonale wyposażona siłownia. Z panoramicznych okien rozpościera się widok na urokliwą panoramę Warszawy. Czy może być lepsze miejsce, aby zrobić coś dla siebie i spożytkować energię?

Możliwości przygotowania atrakcji dodatkowych są w V Hotel**** nieograniczone. Warsztaty kulinarne, gra miejska, teambulding, wieczory tematyczne a nawet spływ kajakowy nurtem Wisły. Nasz doświadczony kreatywny zespół jest do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do V Hotel Warsaw**** – miejsca, w którym konferencja oraz szkolenie zawsze zakończy się sukcesem.

Wysoki standard pomieszczeń

Komfortowe i wielofunkcyjne sale konferencyjne

Oferujemy 9 komfortowych multimedialnych i wielofunkcyjnych sal konferencyjnych zróżnicowanych pod względem wielkości, doskonale przystosowanych na przyjęcia małych, średnich i dużych grup Gości.

  • Sala Wars – 210 m2 z możliwością podziału na 1/3 i 2/3
  • Sala Sawa – 65 m2
  • Sala VIP – 36 m2
  • Sale typu Board Room – 12 – 19 m2
  • Namiot w ogrodzie – 140 m2

Wszystkie sale wyposażone są w projektor multimedialny, flipcharty, profesjonalne nagłośnienie, sterowaną klimatyzację oraz szybkie łącze internetowe. Na terenie obiektu jest do dyspozycji również duży monitorowany parking.